Světáci 8. září 2020

v úterý 8. září 2020
od 19 hod. v divadelním sále
ve Světlé nad Sázavou

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Notoricky známá filmová hudební komedie Vratislava Blažka a Zdeňka Podskalského s písněmi Evžena Illína a Vlastimila Hály z roku 1969 trůní od své premiéry na špičce žebříčků nejoblíbenějších českých filmů. V divadelní úpravě a v režii Lumíra Olšovského se na jevišti objeví stálice Divadelní společnosti Háta, ale i nové populární tváře.

HRAJÍ:
Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková, Ivana Andrlová, Aleš Háma  /  Martin Sobotka,  Dalibor Gondík  /  Zbyšek Pantůček, Viktor Limr  /  Lumír Olšovský  /  Filip Tomsa, Vlasta Žehrová  /  Olga „Háta“ Želenská,  Jan Přeučil

Vstupné: 399 Kč. VSTUPENKY POUZE NA WWW.TICKET365.CZ

Pořadatel: Rostislav Meier