V Infocentru se stále něco děje

 

Turistická sezona ve Světlé již skončila a nápor turistů se tu objeví až s příchodem jarních měsíců. Ale i tak se zde stále něco děje. Hlavní a asi největší změnou je přechod na jiný systém e-mailových schránek. Nově všechny vaše dotazy a žádosti můžete směrovat na adresy s příponou @kyticesvetla.cz. Ať už se tedy jedná o adresu infocentra info@kyticesvetla.cz, knihovny knihovna@kyticesvetla.cz, redakce zpravodaje redakce@kyticesvetla.cz,  nebo jmenovitě jednotlivým zaměstnancům. Původní adresy přestanou za nějaký čas fungovat, tak moc dlouho neváhejte s opravou ve svém adresáři.
Další novinkou, kterou v Infocentru můžete vidět a zakoupit, je pohlednice zaměřená na středověké podzemí. Jedná se o větší formát, takže máte více místa pro text a pozdrav ze Světlé. Tato pohledka je reakcí na stále větší zájem o prohlídku a zakoupení suvenýrů s touto tématikou. Prodejní cena je 10 Kč a na pohledku si mohou zájemci dát i razítko s logem podzemí.
S koncem roku také stoupá zájem o stolní kalendáře, jeden takový je možné koupit i v Infocentru. Celý rok 2020 Vám může dělat radost pohled na města a vesnice z Posázaví. Kalendář s názvem Místopis Posázaví stojí 80 Kč a najdete zde 53 historických vyobrazení, například Ledeč nad Sázavou, Skuhrov, Lipnice nad Sázavou, Chlístov a hlavně Světlou nad Sázavou. Pokud tedy znáte někoho, kdo miluje historii, je tento kalendář ideálním vánočním dárkem.