Netradiční prohlídky zámku ve Světlé nad Sázavou

Letos na návštěvníky zámku ve Světlé čekají netradiční prohlídky, které jsme připravili jednak pro dospělé, ale na své si přijdou i děti, pro které máme speciální pohádkové trasy.

Zámecké noci, tedy netradiční prohlídky zámku, jsou na zámku pořádány již šestým rokem. Letos budou navíc obohaceny o divadelní vystoupení a scénky během prohlídky. Návštěvníci budou mít možnost vydat se na cestu do minulosti a prožít 600 let historie zámku od Buriana III. Trčky z Lípy až po posledního předválečného majitele Richarda Morawetze. Kostýmovaní průvodci provedou návštěvníky po interiérech zámku, kde na ně bude čekat nejedno překvapení.

Letos také navazujeme na loňské speciální zámecké noci, které byly určeny dětem a setkaly se s velkým ohlasem. Prohlídky budou zahrnovat netradiční trasu po zámeckých interiérech s pohádkovými postavičkami a děti čeká spoustu zábavy a úkolů, s překvapením a odměnou na závěr.

Rezervace netradičních prohlídek je nutná na tel. 778 075 588 nebo mailu: info@zameksvetla.cz. Více informací na www.zameksvetla.cz.