Love In Flames – Merlin (SK) 9. března 2015

v pondělí 9. března 2015
od 19 hod. v divadelním sále
ve Světlé nad Sázavou

Taneční soubor Merlin (SK)
Po třech úspěšných tanečních představeních Mystery Of Dance (v předchozích letech měla světelská veřejnost možnost toto veleúspěšné představení zhlédnout ve vyprodaném divadelním sále), Celtic Energy a Fantasy Of Dance, která se hrála po celé České republice, přináší známý taneční soubor Merlin na svém jarním turné další představení, irskou taneční show Love in Flames – Láska v plamenech. Merlin, který působí na slovenské taneční scéně od roku 1994, se svým zaměřením na irské tance řadí k nejprestižnějším a nejúspěšnějším tanečním souborům ve střední Evropě. Z jejich vystoupení je cítit obrovskou pozitivní energii a to, že tanečníci si pohyb na jevišti a kontakt s divákem užívají.
Dynamická taneční show nadchne milovníky tance bez rozdílu věku, ale nejenom je… Současný příběh, ve kterém něžná láska čelí nástrahám moderního světa, se odehrává v kulisách podmanivě krásné původní irské hudby.
Hudební rytmus, dech beroucí taneční virtuozita
a sehranost tanečníků, rafinovaná práce nohou a strhující irský step, to vše je plné pozitivní energie, emocí a radosti ze života – tedy ingrediencí, které v dnešní uspěchané době všichni vyhledáváme. Atmosféru programu působivě zvýrazňují kostýmové převleky a velkolepé světelné efekty a je jasné, že tahle show bude nezapomenutelná!

Předprodej vstupenek od 16. 2. v TIC Světlá n. S., tel. 569 496 676, info@svetlans.cz
Vstupné: 190, 280, 310, 330 Kč.