Michal Horáček MEZI NÁMI 6. listopadu 2013

ve středu 6. listopadu 2013
od 19 hodin v divadelním sále
ve Světlé nad Sázavou

Michal Horáček: Mezi námi (Písně, básně, otázky…)Jedním z nejžádanějších hudebních představení roku 2013 je Horáčkovo Mezi námi. A z patnácti letošních zastavení bude jedno i ve Světlé nad Sázavou! Písně veřejností i kritikou oceňovaného textaře zazní v divadelním sále a uvede je přímo autor. Za doprovodu kvarteta Mateje Benka zazpívají Ondřej Ruml, Lenka Nová a František Segrado.

Projekt Mezi námi je vůbec prvním recitálem písní Michala Horáčka, kterého se přímo účastní jako vystupující. V programu působí jako vypravěč, představí svou poezii, prolne ji s historkami a básněmi, které souvisejí s jeho jednotlivými hudebními projekty. Během devadesátiminutového pořadu spojí mimořádný textař své improvizované úvahy o nadčasových i právě aktuálních tématech s písněmi, interpretovanými talentovanými umělci a šansoniéry, kteří za hudebního doprovodu zpívají písně z autorovy spolupráce s Petrem Hapkou a z projektů Kudykam a Český kalendář. Celý večer je tak trochu semaforského stylu, všichni účastníci jsou neustále na pódiu.   Z. Horní (zdroj: internet)

Účinkují:
Dr. Michal Horáček – autor a průvodce pořadem
Lenka Nová – zpěv
František Segrado – zpěv
Ondřej Ruml – zpěv
Kvartet Mateje Benka – doprovodná hudební skupina

Předprodej vstupenek od 16. října v turistickém informačním centru, tel. 569 496 676, info@svetlans.cz.
Vstupné: 190, 2
40, 250 a 260 Kč.

https://www.facebook.com/RECITALMEZINAMI

Rozhovor Michala Horáčka v programu Českého rozhlasu Radiožurnál ze dne 29.10.2013: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2995163