Týden knihoven

Týden knihoven – S námi vždy all exklusive

Týden knihoven v letošním roce oslavíme my knihovníci i se všemi příznivci četby od 30.září do 6.října. V tomto období již pominula řada slunných dnů, kdy jsme se snažili užít si dovolených, cestovali jsme a řada z nás neodolala „grilovacím“večerům. Dny se nám pomalu krátí a sluneční paprsky ubírají na své intenzitě. Nastává pravý čas na ochutnávku čtenářského „meníčka“. V týdnu knihoven a samozřejmě nejen v něm, vás naše knihovna zahrne množstvím literárních lahůdek, pochoutek a pamlsků. Pro ty z vás, kteří se dosud nerozhodli, zda budou našimi čtenáři, máme exkluzivní nabídku! Registrace na jeden rok zdarma! Můžete neomezeně all inclusive ochutnávat knižních pikantérií!
S četbou je to stejně jako s naší chutí, někomu vyhovují složité kulinářské výtvory, druhý si pochutná na chlebu se sádlem. Podobnými pocity, jako si vybíráme z jídelního lístku, bychom se měli řídit i při výběru knih.
Nenechte se ovlivnit a řiďte se svým čtenářským vkusem, jen tak si můžete četbu opravdu vychutnat! Co člověk to jiná chuť, jiný názor, ale četba je o osobním příjemném prožitku. Pojďte si tedy vybrat do naší knihovny z přebohatého švédského stolu knižních delikates.

.

V týdnu knihoven pro vás připravujeme autorské čtení Ivany Měkotové.