Fleret 12. března 2013 ZRUŠENO!

Koncert je zrušen.
Zakoupené vstupenky vraťte do 12. 3. 2013 v místě jejich nákupu, vstupné Vám bude vráceno.

v úterý 12. března 2013
od 19 hod. v divadelním sále
ve Světlé nad Sázavou

Narozeninový koncert

Všichni fandové valašské kapely FLERET pozor! Fleret přijede do Světlé a odehraje speciální koncert k 30. výročí své existence! Na koncertu zazní jejich největší hity za celých 30 let!

Skupina Fleret se již přes dvacet let se svým repertoárem úspěšně prosazuje na koncertních i festivalových scénách jak v celé České republice, tak i v zahraničí (Francie, Rakousko, Španělsko, Německo, Polsko, Slovensko). Hudební styl a zvuk této kapely je zcela originální, nezaměnitelný a rozpoznatelný – v lidových písních i v muzice rockové. Flereti dokážou v současnosti svým radostným a spontánním muzikantstvím rozezpívat a roztancovat mnohatisícové publikum. Tuto kapelu si dokonce pozvala britská rocková legenda Jethro Tull k hostování na World Tour 97´. Spolupracuje s Jarmilou Šulákovou, se Zuzanou Lapčíkovou, Vlastou Redlem, se skupinou Buty i s Věrou Špinarovou.

Regionální a lidové kořeny Fleretu jsou patrné i z nástrojového obsazení: housle, fujara, klarinet, flétny, mandolína. Rockový vliv je nástrojově zastoupen elektrickými kytarami a bicími nástroji. To vše je podpořeno charismatickým způsobem zpěvu, melodikou, strukturou skladeb i písňovými texty, které jejich autoři (Libor Mysliveček, Zdeněk Hrachový a další) píší formálně přesně a přitom neotřele vtipně ve valašském dialektu. A tak je Fleret zcela zaslouženě označován za „dvorní kapelu Valašského království“. Za svou 30letou kariéru stvořili Flereti spoustu hitů jako „Zafúkané“, „Sbohem galánečko“, „Kurnikšopatožtone“ a další.

Předprodej vstupenek od 19. února v turistickém informačním centru, tel. 569 496 676, info@svetlans.cz.
Vstupné: 200 Kč.