Koncert Support Lesbiens 8. prosince 2012

v sobotu 8. prosince 2012
v 19 hod. v divadelním sále
ve Světlé nad Sázavou

V rámci 20letého výročí kapely vyráží Support Lesbiens, stálice české hudební scény, na komorní turné po divadelních sálech. Můžete se těšit na koncert plný emocí, hudebních zážitků a vystoupení skvostného hosta – zpěvačky Tonyi Graves.

Support Lesbiens završí letošní 20.výročí existence na prknech divadel, kam přivezou svoje nejznámější skladby v komorních úpravách. Exkluzivním hostem celého turné bude zpěvačka Tonya Graves, která kromě singlů Keeper a To Stand A Bitter Problem, jež v minulosti se Supporty nazpívala, představí i dvě skladby ze svého debutového alba I´mTheOnlyMe. Tonyu doprovodí klavírista Jan Andr, další stálý host celého, téměř dvouhodinového, programu Support Lesbiens. „Osobně se na toto turné moc těším, protože nic podobného jsme zatím neudělali. Poprvé budeme vystupovat před sedícím publikem, což nám umožňuje zařadit do programu i komornější věci, které standardně nehrajeme, jako např. WorldOf Prose, Telephone, Fameless nebo SeptemberRain, skladbu, kterou jsme dokonce naživo snad nikdy nehráli“ říká kytarista a spoluzakladatel kapely Hynek Toman. „Tentokrát budeme hrát všechno živě, bez užití jakýchkoliv samplů z hard disku, jak je tomu na našich běžných koncertech. Zkrátka, chcete-li nás vidět a slyšet jinak, než jak nás znáte, přijďte se podívat“ zve všechny příznivce kapely na turné Toman. Support Lesbiens Komorní Tour 2012, které obsahuje devět exkluzivních koncertů, odstartuje 24.10. v Ostravě, odkud se přesune do Českých Budějovic, Prahy, Olomouce, Karlových Varů, Brna, Světlé nad Sázavou, Plzně a Prahy Uhříněvsi.

Členové skupiny: Kryštof Michal (zpěv), Hynek Toman (kytara), René Rypar (kytara), Jan Daliba (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí)

Support Lesbiens je česká hudební skupina. Po devíti letech její existence vyšla deska Regeneration?, která znamenala průlom v jejich kariéře. Písně se vyhouply na přední příčky v oblíbenosti posluchačů. Od té doby skupina vydala sedm hudebních nosičů,posledním je loňské CD Homobot. K nejznámějším a nejvíce oceňovaným videoklipům patří videoklip k písni Cliché.
Z. Horní (Zdroj: internet)

Vstupné: 290, 340, 350, 360 Kč
Předprodej vstupenek mimořádně již od 12. 10. v turistickém informačním centru Světlá n. S.,
tel. 569 496 676, info@svetlans.cz.

Další místa předprodeje (od 12.10 do 30. 11. 2012)
Městské informační centrum Havlíčkův Brod: tel. 569 497 357, icentrum@muhb.cz
Infocentrum Humpolec: tel. 565 532 479, mekis@infohumpolec.cz
Informační centrum Ledeč n. S.: tel. 569 721 471, info@ledecsko.cz