Marek Ztracený s kapelou – KONCERT ZRUŠEN!!

Z důvodu nemoci zpěváka Marka Ztraceného je koncert zrušen.
Zakoupené vstupenky vraťte do 11. 11. 2011 v místě jejich nákupu, vstupné Vám bude vráceno.

ve středu 9. listopadu 2011 od 19 hodin
v divadelním sále ve Světlé nad Sázavou

Koncert zpěváka, skladatele a klávesisty s doprovodnou kapelou.

Mimořádný hudební talent Marek Ztracený pochází ze západních Čech, přesněji ze Železné Rudy. Od dětství se věnuje hře na klavír a skládá. Poprvé ho mohli hudební nadšenci slyšet ve skupině Kredenc, kde hrál na bicí. Marek hraje na sedm hudebních nástrojů a skladbu vystudoval na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Marek je skvělý lyžař a rád si zahraje i fotbal.

Poprvé na sebe upozornil hitem Ztrácíš, který na dlouhou dobu ovládl český éter a okouzlil davy fanynek. S touto písní vyhrál Marek Ztracený polský mezinárodní hudební festival – PBS Bank Carpathia festival Rzeszow v kategorii zpěv a nejlepší píseň. Festivalu se zúčastnila stovka soutěžících z evropských zemí.

Netrvalo dlouho a přišel singl Něco končí, který se také objevil na debutovém albu Ztrácíš. Ač se Ztracený nesetkal se zrovna příznivými recenzemi hudebních kritiků, fanoušci si jeho desku oblíbili a zvolili ho Objevem roku v anketě Český slavík Mattoni 2008. Cenu za nejvyšší počet prodaných desek v kategorii Objev roku si odnesl i z předávání cen Deska roku Allianz 2008.

Píseň „Ztrácíš“, je prvním seznámením s jeho tvorbou a zároveň i singlem z debutového alba.

Předprodej vstupenek od 19. října v TIC, tel. 569 496 676, info@svetlans.cz. Vstupné: 210, 200, 190, 140 Kč.