Pozvánka na zámek do Světlé nad Sázavou

Chtěli bychom Vás co nejsrdečněji pozvat na zámek Světlá nad Sázavou! Jsou zde pro vás připraveny exkluzivní prohlídky čtyř zámeckých okruhů. První okruh se nachází v interiérech barokního křídla a je zaměřený na evropské historické sklo. Ve druhém okruhu na návštěvníky čekají historické hodiny, obrazy a sochy, to vše v renesanční a empírové části zámku. Pro děti jsou určeny okruhy Dětské království a pohádkový okruh Na Sázavě plný příběhů, pověstí a strašidel z Posázaví.

Návštěvníkům je k dispozici taktéž zámecká kavárna Ladurée s bohatou nabídkou čerstvých dezertů, osvěžujících nápojů a lahodných káv či zmrzlin.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit na letní akce, které se u nás na zámku konají – jedná se o různé kulturní akce, speciální či netradiční prohlídky zámku a mnohem více.

Novinkou letošní sezony jsou zážitkové hry exit games zaměřené na děti ve věku 9-15 let. Dvě únikové místnosti ve stylu starořeckých bájí jsou vhodné pro školní výlety, rodiny s dětmi nebo skupinky dětí. Více informací o vstupném nebo otevírací době naleznete na našich webových stránkách www.zameksvetla.cz.

Tým Zámku Světlá nad Sázavou

Přehled kulturních akcí 2017

Zámecké noci – plakátek